Wyjazd na Rancho Pasja

W ramach realizowanego w naszych miejscowościach Programu Integracji Społecznej Stowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian zorganizowało wycieczkę autokarową do Brzeska na Rancho Pasja. W wyjeździe wzięli udział przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkoły podstawowej. Na uczestników czekały liczne atrakcje i niespodzianki.

Komentowanie nie jest możliwe

Warsztaty plastyczne

W miesiącu maju Stowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian zrealizowało cykl zajęć plastycznych w ramach działalności Klubu Integracji Społecznej. W warsztatach uczestniczyło 11 uczniów z naszych miejscowości uczęszczających do szkoły podstawowej i gimnazjum. Cosobotnie zajęcia odbywały się w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bistuszowej.

Brak komentarzy

Dzień Matki w Przedszkolu

26 maja 2009r. odbyła się piękna integracyjna uroczystość Dnia Matki w Punkcie Przedszkolnym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bistuszowej. Podczas spotkania dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz składały życzenia i kwiaty swoim ukochanym Mamom. Następnie razem z nimi uczestniczyły w zabawach integracyjnych, wykorzystując zakupione ze środków Programu zabawki i materiały edukacyjne. Dla wszystkich gości przewidziano [...]

Brak komentarzy

Sukces szóstoklasistów

2 kwietnia 2009 r. w całej Polsce uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian po szóstej klasie. Zmagania z testem trwały godzinę. W opinii uczniów sprawdzian był trudny. Wielu z nich opuściło salę ze smutną miną. Jednak, jak się później okazało nie było powodów do zmartwienia. Uczniowie z naszej szkoły otrzymali średnią punktów 26,8 na 40 punktów [...]

Brak komentarzy

Majowe spotkanie integracyjne

Pierwsze majowe spotkanie integracyjne mieszkańców zostało zorganizowane dn. 18.05.2009r. w celu wspólnego upamiętnienia 89. rocznicy urodzin Papieża Polaka Jana Pawła II. Miejscem spotkania była kaplica wiejska w Uniszowej. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchali homilię Ojca Świętego oraz wspólnie śpiewali pieśni.

Brak komentarzy

-->