Spotkanie opłatkowe

18 grudnia w siedzibie Stowarzyszenia Bistuszowian i Uniszowian odbyło się uroczyste bożonarodzeniowe spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim członkowie zarządu stowarzyszenia, grono pedagogiczne i pracownicy Szkoły Podstawowej. W wigilijnym spotkaniu uczestniczył także burmistrz Ryglic Bernard Karasiewicz oraz ks. Dziekan Franciszek Kuczek. Zapraszamy do galerii.

Brak komentarzy

Mali, ale wielcy umysłem – oddolna inicjatywa edukacyjna mieszkańców wsi Bistuszowa i Uniszowa

Stowarzyszenie Bistuszowian i Uniszowian ma zaszczyt poinformować, iż otrzymało dofinansowanie projektu pt. „Mali, ale wielcy umysłem – oddolna inicjatywa edukacyjna mieszkańców wsi Bistuszowa i Uniszowa”. Kwota dofinansowanie wynosi 49 338,63zł. Projekt będzie realizowany od 04.01 – 30.07.2010r. Głównym jego celem jest rozwój oferty edukacyjnej skierowanej do dzieci w wieku od 3 do 13 lat z [...]

Brak komentarzy

Wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie

12 grudnia mieszkańcy Bistuszowej i Uniszowej obejrzeli w Teatrze Bagatela w Krakowie spektakl „Zbrodnia i kara” Fiodora Dostojewskiego w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. W wyjeździe wzięło udział 11 mieszkańców. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem sztuki jak i gry aktorskiej. Był to już kolejny wyjazd realizowany z Programu Integracji Społecznej w ramach usługi pt.”Kontynuowanie działalności Klubu Integracji [...]

Brak komentarzy

Mikołajkowy Koncert Charytatywny – relacja

W niedzielne popołudnie w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Bistuszowej odbył się wyjątkowy Mikołajkowy Koncert Charytatywny. W roli głównej wystąpił zespół PROPHETES. Zgromadził on wiele osób pragnących wspomóc Osoby Niepełnosprawne i ich Rodziny ze Stowarzyszenia Nadzieja.

Brak komentarzy

Mikołajkowy Koncert Charytatywny

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców na Mikołajkowy Koncert Charytatywny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 6 grudnia o godzinie 16:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Bistuszowej. Zagra dla Państwa PROPHETES – zespół braci kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Redemptorystów w Tuchowie.

Brak komentarzy

-->